На головну

З’їзд вівтарних дружин Івано-Франківської Архієпархії

25 травня в духовній семінарії відбувся з’їзд вівтарників.

Розпочався захід реєстрацією. Опівдні відбувся молебень, який очолив, ректор семінарії, о. Олесь Будзяк у співслужінні з усіма приїжджими отцями.

Отець-ректор звернувся до молоді з вітальним словом, в якому зауважив, що кожен із нас, подібно малому гвинтику у великому кораблі, є дуже важливим для Церкви. Опісля, до вівтарників проповідував отець Юрій Павлюк, духівник семінарії. Він акцентував увагу на тому, що місією Церкви є щоб кожен з нас намагався бути святим. Для цього особливо потрібно добре сповідатися.

Після молебня відбувався великий квест. По території семінарії були розміщені різні майданчики, на яких проходили змагання між двома командами. Зокрема, наступні локації: інтелектуальна, мистецька, спортивна, музична і духовна. Також вівтарники мали духовні науки, задля кращого розуміння своєї віри і поглиблення знання з катехизму.

По завершенні цікавих майданчиків на усіх очікувала смачна спільна трапеза. Тоді, на задньому подвір’ї семінарії, розпочалися банси і ігри. На завершення заходу, отець Олесь, в каплиці семінарії, благословив усіх присутніх мощами святого Йосафата. “Щоб ми не боялися бути святими”, – саме з таким закликом звернувся ректор семінарії до вівтарників.

За матеріалами https://www.ifds.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *