На головну Недільна школа

Відбулось чергове заняття математичного гуртка недільної школи

17 лютого відбулось чергове заняття математичного гуртка недільної школи церкви Зіслання Святого Духа.  Під час занять школярі мають змогу удосконалити свої математичні знання. Також вихованці гуртка працюють над здобуттям комплексу знань, умінь, досвіду, цінностей та ставлення, що можуть цілісно реалізовуватися на практиці та в повсякденному житті.

Вчитель математики Мар’яна Уляк працює над розвитком у вихованців математичного гуртка  соціальної активності, готовності до збереження довкілля і розвитку суспільства. Школярі різної вікової категорії працюють над завданнями шкільної програми, удосконалюючи вміння швидкого обчислення. Таким чином учні готуються до самостійних/контрольних робіт чи складання ДПА.

 

 

 

 

 

 

 

 

На заняттях  пропонуються завдання різного змісту і вимог, різного рівня складності. Це дозволяє проводити заняття різного типу: робота у групах, проходження математичного квесту, дослідницькі заняття, математичний командний турнір тощо. 

 

 

 

 

 

 

 

Обов’язковою частиною заняття є робота над темами, які викликають певні труднощі у вихованців гуртка. Учасники заняття мають змогу в індивідуальній формі попрацювати з вчителем над темою, яка викликає труднощі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *